پشتیبانی گرامریار /۲۴ ساعته

پشتیانی گرامریار به صورت ۲۴ ساعته به بررسی مشکلات کاربران وبسایت گرامریار می پردازد. لطفا قبل از ارسال تیکت پشتیبانی، قسمت سوالات متداول را بررسی کنید. چنانچه پاسخ شما در بین سوالات متداول یافت نشد، از طریق تیکت پشتیبانی آن را با ما در میان بگذارید.

لطفا توجه کنید، برای ازسال تیکت نیازی به عضو بودن در وبسایت گرامریار ندارید ولی در صورتی که در وبسایت گرامریار ایران عضو باشید قادر به پیگیری روند بررسی تیکت خود هستید.

پرسش های متداول

آیا می توانم اکانت های پریمیوم گرامرلی را بر وری اکانت خودم نصب کنم؟

بله، فقط باید حتما توجه کنید که ایمیلی که اکانت شما روی آن فعال است را در قسمت ایمیل وارد کرده و پسورد اکانت موجود خود نیز از قسمت توضیحات در هنگام خرید برای ما بفرستید. در ضمن ممکن است به دلیل تراکنش های مالی کارت های اعتباری حساب کاربری شما ریستارت شود. در صورتی که رمز عبور ارسالی معتبر نباشد، اکانت شما بر روی ایمیلی از دامنه بر منبای ایمیل خودتان ساخته شده و اکانت بر روی آن فعال می شود. شما می توانید بعدا ایمیل اکانت خود را نیز تغییر دهید.

اکانت را خریداری کرده ام ولی هنوز فعال نشده است

از زمان خرید شما تا فعال سازی اکانت شما به دلیل تراکنش های بانکی ممکن است بین ۳ تا ۹ ساعت زمان ببرد. در صورتی که بیش از ۹ ساعت از خرید شما از ما گذشته است. از طریق تیکت پشتیبانی زیر به ما اطلاع دهید تا در اسرع وقت مورد شما بررسی شود.

چگونه با کد تخفیف موجود از وبسایت خرید کنم؟

کد تخفیف یا کوپن تخفیف خود را پس از انتخاب محصول و قبل از ورود به بانک در قسمت کد تخفیف وارد کنید.

من اکانت ماهانه خریداری کرده ام ولی می خواهم به سالانه یا فصلی تغییر بدهم ( یا برعکس)

برای این منظور حتما فورا و قبل از فعال سازی اکانتتان به ما اطلاع دهید تا تغییرات لازم صورت گیرد.

آیا اکانت های شما original هستند یا ایرانی هستند؟

اکانت های ما همان اکانت های اوریجینال وبسایت گرامرلی Grammarly.com است. گرامرلی ایران نماینده ی فروش محصولات گرامرلی است که امکان خرید محصولات گرامرلی را برای کاربران ایرانی و از طریق کارتهای شتاب ایجاد فراهم کرده است.

من سوال گرامری دارم، می تونم ازتون بپرسم؟

در حال حاضر پشتیبانی ما شامل بررسی سوالات گرامری نمی شود.

من ایمیلی از گرامرلی گرفتم که مقداری تخفیف برای ایمیل من منظور شده، آیا می تونم از اون تخفیف استفاده کنم؟

بله، ایمیل دریافت شده را برای ما فروارد کنید. در صورتی ایمیل دریافتی شما معتبر باشد، ما خرید اکانت پریمیوم را با تخفیف مورد نظر انجام می دهیم. تنها هزینه ی ۱۵ هزار تومان بابت انتقال وجه به صورت حساب شما افزوده خواهد شد. دقت نمایید که تخفیف ها تنها برای ایمیل هایی که متن تخفیف را دریافت کرده اند معنبر هستند.

ارسال تیکت جدید


مشکلات فروش را در این قسمت مطرح کنید

تماس با مدیریت برای انتقادات، پیشنهادات