مهلت استفاده از تخفیف به پایان رسیده است

تخفیف ویژه گرامرلی برای اعضای دانشگاه تهران

تخفیف ویژه گرامرلی برای دانشجویان دانشگاه تهران

فقط تا ۲۵ فروردین ۱۳۹۶

تیم گرامرلی ایران، تخفیف ویژه ی ۵۰ درصدی را برای اکانت های پریمیوم گرامرلی مختص دانشجویان دانشگاه تهران به مدت محدود در نظر گرفته است. برای برخورداری از این تخفیف کافیست از طریق دکمه ی خرید زیر، اکانت خود را خریداری کرده و در صفحه ی خرید، ایمیل دانشگاهی خود ( ایمیل های با پسوند ut.ac.ir) را به همراه کوپن خرید Tehranuni وارد نمایید. اکانت پریموم شما بین ۱ تا ۷ ساعت پس از خرید شما فعال می شود.

گرامرلی پلت فرمی برای زبان های انگلیسی و اسپانیایی است که توسط شرکت گرامرلی در سال ۲۰۰۹ توسعه یافته است. از قابلیت های این پلت فرم غلط گیری گرامر انگلیسی، بررسی سرقت ادبی و تشخیص منابع مقاله و متن، بررسی غلط های املایی و واژگان متن است. افزونه ی گرامرلی بیش از ۲۵۰ نکته ی گرامری و بسیاری از نکاتی که نرم افزار Microsoft Word قابل به شناسایی نیست را بررسی می کند. پلت فرم گرامرلی در حال حاضر قابل نصب بر روی مرورگرهای موزیلا، سافاری و کروم است و برنامه ی گرامرلی برای نصب در ویندوز و نرم افزار آفیس نیز ارائه شده است. اطلاعات بیشتر از گرامرلی ایران بدست آورید.

نصب افزونه ی گرامرلی بسیار ساده است. چه بخواهید آن را بر روی مرورگرهایی مثل سافاری یا کروم نصب کنید یا بر روی ویندوز، ما راهنمایی را برای شما آماده کرده ایم. گرامرلی ایران خدمات دیگری را برای مخاطبان فارسی زبان فراهم کرده است. از جمله ی آن بررسی متن توسط افراد انگلیسی زبان و از طریق وبسایت های معتبر ویرایش در سراسر دنیا، آموزش نکات گرامری و دیگر است. هرگونه نظر، سوال، انتقاد یا پیشنهاد خود را با ما در میان بگذارید.

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها ما را در اینستاگرام دنبال کنید، همچنین آموزش های گرامری را در کانال تلگرام پیگیری کنید.