فرصت شغلی و کسب درآمد از وبسایت گرامریار

تیم گرامریار در نظر دارد با موسسات زبان، دارالترجمه ها و اعضای فعال در امر بازاریابی در قالب فروش و تبلیغاتات همکاری کند. نحوه ی این همکاری به صورت کارمزدی می باشد و میزان آن برابر با ۵درصد فروش از قیمت های بدون تخفیف محصولات وبسایت است. برای فروشنده شدن در وبسایت گرامر کافی است مراحل زیر را دنبال کنید.

مرحله ۱

تکمیل فرم و ارسال درخواست

مرحله ۲

بررسی تیم گرامریار

مرحله ۳

دریافت اطلاعات کاربری و شروع به کار

پس از اتمام مراحل بالا، در صورتی شما به عنوان نماینده ی فروش انتخاب شوید، اطلاعات نام کاربری و رمز عبور شما برایتان ارسال می شود. با این اطلاعات وارد سایت شده و پیوند های خود را تهیه می کنید. توجه کنید که با توجه به کوپن یکتایی که برای شما ارسال می شود، خریداران شما تخفیف ۵ درصدی برای خرید محصول خود دریافت می کنند. همچنین شما با لینکی که کنترل پنل خود تولید می کنید، می توانید به ازای هر فروش خود (با قیمت کامل)، ۵ درصد کارمزد دربافت کنید. بگذارید یک مثال را با هم مرور کنیم:

کاربری با کلیک روی لینکی که شما در کانال های تبلیغاتی یا وبسایت خود گذاشته اید وارد سایت گرامریار شده و یک اکانت یک ساله با قیمت ۲ میلیون تومان خریداری می کند. شما ۵درصد معادل ۱۰۰ هزارتومان فروش اکانت سالیانه را دریافت می کنید. و درصورتی که این کاربر با کوپنی که شما در اختیاراو قرار داده اید اکانت سالانه را خریداری کند، او مبلغ ۱۰۰ هزار تومان تخفیف می گیرد و شما نیز ۱۰۰ هزارتومان کارمزد دریافت می کنید.

لطفا به موارد زیر توجه کنید:

  • توجه کنید که این مبالغ کارمزد تنها بر روی محصولاتی که با قیمت اصلی خریداری می شوند قابل اعمال هستند. برای محصولاتی که در دوران تخفیف کلی وبسایت به فروش می رسند، کارمزدی تعلق نمی گیرد.
  • مبالغ کارمزد ماهانه حساب می شوند و در ماه بعد پرداخت می شوند.
  • وبسایت گرامریار، تنها امکان خرید ارزی و با تخفیف را برای کاربران خود فراهم کرده و نماینده ی فروش این محصول آمریکایی نیست.
  • اسم نماینده گان فروش در وبسایت گرامریار اعلام می گردد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۹۳۶۱۷۷۷۴۱۰ تماس حاصل نمایید